Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: type
mg: karazana

en: Clear
mg: Fafao
