Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
