Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ
