Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Home
ps: کور

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Public
ps: ټوليز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Caching
ps: پټيادوي

en: Details
ps: سپړنې

en: Other
ps: نور

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Select
ps: غوره
