Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (71 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Private
uk: Приватне

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Notes
uk: Примітки

en: Event
uk: Подія

en: Unknown
uk: Невідомо

en: type
uk: тип

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Options
uk: Опції

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Create
uk: Створити

en: home
uk: головна

en: Caching
uk: Кешування

en: Details
uk: Подробиці

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Postcode
uk: Індекс

en: Address:
uk: Адреса:

en: Events
uk: Події

en: Other
uk: Інше

en: Position
uk: Позиція

en: Close
uk: Закрити

en: Street
uk: Вулиця

en: City
uk: Місто

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Department
uk: Відділ

en: Browse
uk: Огляд

en: Clear
uk: Очистка

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Select
uk: Вибір

en: Surname
uk: Прізвище

en: Loading
uk: Завантаження

en: Organization
uk: Організація

en: other
uk: інше

en: Scan
uk: Сканувати

en: District
uk: Район

en: Organizations
uk: Організації

en: above
uk: зверху

en: Work
uk: Робота

en: Processing...
uk: Працюю...

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Given name
uk: Дане ім'я

en: Privacy settings
uk: Налаштування приватності

en: Scanning...
uk: Сканування...

en: Reset defaults
uk: Відновити стандартні значення

en: Add a new contact.
uk: Додати новий контакт.

en: work
uk: робочий

en: [Unknown]
uk: [Невідомо]
