Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Public
ca: Públic

en: Yes
ca: Sí

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Unknown
ca: Desconegut

en: type
ca: tipus

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Create
ca: Crea

en: home
ca: inici

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Details
ca: Detalls

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Other
ca: Altres

en: Position
ca: Posició

en: Close
ca: Tanca

en: City
ca: Ciutat

en: Department
ca: Departament

en: Browse
ca: Navega

en: Clear
ca: Neteja

en: Moderate
ca: Modera

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Surname
ca: Cognoms

en: Loading
ca: Carregant

en: Organization
ca: Organització

en: Scan
ca: Escaneja

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Processing...
ca: Processant...

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: Add a new contact.
ca: Afegeix un nou contacte.
