Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (34 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: type
cy: math

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Create
cy: Creu

en: Details
cy: Manylion

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Other
cy: Arall

en: Position
cy: Lleoliad

en: Close
cy: Yn agos

en: Street
cy: Stryd

en: City
cy: Tref

en: Clear
cy: Clir

en: Select
cy: Dewis
