Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Public
el: Δημόσιες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Event
el: Συμβάν

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: type
el: τύπος

en: Options
el: Επιλογές

en: Create
el: Δημιουργία

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Events
el: Γεγονότα

en: Other
el: Άλλο

en: Position
el: Θέση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: City
el: Πόλη

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Select
el: Επιλογή

en: Loading
el: Φόρτωση
