Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Cancel
et: Tühista

en: Public
et: Avalik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Event
et: Sündmus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: type
et: tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Create
et: Loo

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Details
et: Üksikasjad

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Other
et: Muu

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Department
et: Osakond

en: Browse
et: Sirvi

en: Clear
et: Tühjenda

en: Moderate
et: Modereeri

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Select
et: Vali

en: Loading
et: Laadimine

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
