Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Public
eu: Publikoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Event
eu: Gertaera

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: type
eu: mota

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: home
eu: hasiera

en: Caching
eu: Cache-a

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Events
eu: Gertaerak

en: Other
eu: Bestea

en: Position
eu: Kokapena

en: Close
eu: Itxi

en: Clear
eu: Garbitu

en: Moderate
eu: Moderatu

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Select
eu: Aukeratu

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Organization
eu: Erakundea

en: Scan
eu: Eskaneatu
