Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Public
fi: Julkinen

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Back
fi: Takaisin

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: type
fi: tyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Create
fi: Luo

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Other
fi: Muu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Browse
fi: Selaa

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Moderate
fi: Moderoi

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Select
fi: Valitse

en: Loading
fi: Ladataan

en: Organization
fi: Organisaatio
