Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Private
ku: تایبەت

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: type
ku: جۆر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Create
ku: درووستکردن

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Other
ku: هیتر

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Loading
ku: ئامادەکردن
