Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Public
mn: Нийтийн

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: type
mn: төрөл

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
