Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: type
ne: प्रकार

en: Email
ne: ईमेल

en: Create
ne: सिर्जना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Clear
ne: सफा

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
