Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde
