Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Public
si: පොදු

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
