Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Public
sr: Јавно

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус
