Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (40 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Back
th: กลับ

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: type
th: ชนิด

en: Email
th: อีเมล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Create
th: สร้าง

en: Caching
th: ตั้งค่าแคช

en: Details
th: รายละเอียด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: Mobile
th: มือถือ

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Other
th: อื่นๆ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Close
th: ปิด

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Select
th: เลือก

en: District
th: อำเภอ
