Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا

en: Close
ug: يېپىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ
