Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Private
ur: نجی

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Public
ur: عوامی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Details
ur: تفصیلات
