Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Caching
az: Keşlənib

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Other
az: Digər

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Select
az: Seçin

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
