Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Private
gl: Privado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Public
gl: Público

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Back
gl: Voltar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: type
gl: tipo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Create
gl: Crear

en: Caching
gl: Caché

en: Details
gl: Detalles

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Events
gl: Eventos

en: Other
gl: Outro

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Browse
gl: Explorar

en: Clear
gl: Limpar

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Surname
gl: Apelidos

en: Loading
gl: Cargando
