Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Public
gu: જાહેર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: type
gu: પ્રકાર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Create
gu: બનાવો

en: Details
gu: વિગતો

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: City
gu: શહેર

en: Select
gu: પસંદ કરો
