Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Private
lt: Privatus

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Public
lt: Vieša

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Event
lt: Įvykis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: type
lt: tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Create
lt: Kurti

en: home
lt: pirmas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Other
lt: Kiti

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Browse
lt: Naršyti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Loading
lt: Kraunama
