Namecards (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Private
nl: Privé

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Public
nl: Publiek

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Country
nl: Land

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Back
nl: Terug

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Notes
nl: Notities

en: Event
nl: Evenement

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Email
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: Create
nl: Aanmaken

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Events
nl: Evenementen

en: Other
nl: Andere

en: Position
nl: Positie

en: Close
nl: Sluiten

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Department
nl: Afdeling

en: Browse
nl: Bladeren

en: Clear
nl: Wissen

en: Moderate
nl: Modereren

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Select
nl: Selecteren

en: Surname
nl: Achternaam

en: Loading
nl: Laden

en: Organization
nl: Organisatie

en: Scan
nl: Scannen

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Work
nl: Werk

en: Processing...
nl: Bezig...

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Given name
nl: Voornaam

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen

en: Add a new contact.
nl: Nieuw contact toevoegen
