Namecards (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Public
sv: Offentlig

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Country
sv: Land

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Event
sv: Händelse

en: Unknown
sv: Okänd

en: type
sv: typ

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Create
sv: Skapa

en: Caching
sv: Cachning

en: Details
sv: Detaljer

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Other
sv: Övriga

en: Close
sv: Stäng

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Department
sv: Avdelning

en: Browse
sv: Bläddra

en: Clear
sv: Rensa

en: Moderate
sv: Moderera

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Select
sv: Välj

en: Loading
sv: Laddar

en: Organization
sv: Organisation

en: other
sv: andra

en: District
sv: Distrikt

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Processing...
sv: Bearbetar...

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Given name
sv: Tilltalsnamn

en: Privacy settings
sv: Sekretessinställningar
