Nameday (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Short date format
cs: Krátký formát data

en: Medium date format
cs: Střední formát data

en: Long date format
cs: Dlouhý formát data
