Nameday (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Custom date format
cy: Addasu fformat dyddiad

en: Short date format
cy: Fformat dydd byr

en: Medium date format
cy: Fformat dyddiad canolig

en: Long date format
cy: Fformat dyddiad hir
