Nameday (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom date format
fi: Kustomoitu päivämäärämuoto

en: Short date format
fi: Päiväyksen lyhyt muoto

en: Medium date format
fi: Päiväyksen keskipitkä muoto

en: Long date format
fi: Päiväyksen pitkä muoto
