Nameday (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Custom date format
nl: Aangepast datumformaat

en: Short date format
nl: Formaat korte datum

en: Medium date format
nl: Formaat middellange datum

en: Long date format
nl: Formaat lange datum
