Nameday (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Short date format
ca: Format curt de la data

en: Medium date format
ca: Format mitjà de la data

en: Long date format
ca: Format llarg de la data
