Nameday (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat

en: Short date format
ro: Formatul scurt de dată

en: Medium date format
ro: Formatul mediu de dată

en: Long date format
ro: Formatul lung de dată
