Nameday (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Short date format
sv: Kort datumformat

en: Medium date format
sv: Mellanlångt datumformat

en: Long date format
sv: Långt datumformat
