Nameday (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom date format
fr: Format de date personnalisé

en: Short date format
fr: Format court des dates

en: Medium date format
fr: Format moyen des dates

en: Long date format
fr: Format long des dates
