Nameday (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Short date format
lv: Īss datuma formāts

en: Medium date format
lv: Vidējais datuma formāts

en: Long date format
lv: Garais datuma formāts
