Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Filter
bg: Филтър
