Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Filter
fi: Suodatus

en: Fields
fi: Kentät

en: Credentials
fi: Tunnukset
