Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Filter
ja: フィルター

en: Fields
ja: フィールド

en: Minimum length
ja: 最小の長さ

en: Credentials
ja: 資格情報

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments
