Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер
