Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt
