Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Filter
ps: چاڼ
