Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Filter
sq: Filtri
