Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki
