Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Filter
pl: Filtr

en: Fields
pl: Pola

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Family
pl: Rodzina

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Generational
pl: Pokolenie
