Name Database (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fields
uk: Поля

en: Edit name
uk: Редагувати ім'я

en: Minimum length
uk: Мінімальна довжина

en: Family
uk: Сім'я

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Banned
uk: Заборонено
