Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Categories
ast: Categoríes

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: View
ast: Vista

en: <none>
ast: <nengún>

en: Nodes
ast: Noyos

en: Order
ast: Orde
