Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Priority
cs: Priorita

en: Categories
cs: Kategorie

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: <none>
cs: <žádné>

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Nodes
cs: Uzly

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.
