Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Categories
cy: Categorïau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: View
cy: Gweld

en: <none>
cy: <dim>

en: Order
cy: Trefn
