Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Categories
eo: Kategorioj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Order
eo: Ordo
