Node access product (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Priority
fr: Priorité

en: Categories
fr: Catégories

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: View
fr: Voir

en: <none>
fr: --aucun--

en: View arguments
fr: Arguments de la vue

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Order
fr: Ordre

en: expires
fr: expire

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fr: Fournir une liste d'arguments, séparés par des virgules, à passer à la vue.

en: By category
fr: Par catégorie
